Sporthal Leiestadion, Pompoenstraat, 8792 Desselgem

Bestuur

Youri
Devaere

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: youridevaere@hotmail.com
Tel: 0476/52.21.91
Gsm: 0476/52.21.91

Frederick
Dewaele

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: frederick.dewaele@hotmail.com
Tel: 0477/979483

Henk
Dewitte

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: henk.dewitte@telenet.be
Tel: 056/706039

Davy
Labeeuw

voorzitter, dagelijks bestuur, bestuurslid

Contactgegevens:


Email: davy.labeeuw@telenet.be
Gsm: 0497175379

Jan
Steeland

kalenderverantw. jeugd, dagelijks bestuur, bestuurslid

Contactgegevens:


Email: jan.steeland@telenet.be
Tel: 0476/703336

Styn
Tailly

jeugdcoördinator, sportief bestuur, bestuurslid

Contactgegevens:


Email: stijntailly@hotmail.com
Tel: 0472/577400

Tom
Van Houtte

secretaris, dagelijks bestuur, bestuurslid

Contactgegevens:


Email: tom.vanhoutte111@telenet.be
Tel: 0472558163
Gsm: 0472558163

Natalie
Vanacker

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: vanackernatalie@hotmail.com
Tel: 0474/505886

Simen
Vandenbussche

sportief bestuur, bestuurslid

Contactgegevens:


Email: vandenbusschesimen@hotmail.com
Tel: 0471/655574

Sabrina
Vanherweghe

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: sabrina.vanherweghe@iclouc.com
Tel: 0475/960499

Charlotte
Vankeirsbilck

sportief bestuur, bestuurslid

Contactgegevens:


Email: charlottevankeirsbilck@hotmail.com
Tel: 0473/691334

Karl
Vandenberghe

sponsorverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: karl.hilde3107@gmail.com
Tel: 0467/024.029

David
Verheggen

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: david@savic.be
Tel: 0473538370
Gsm: 0473538370

Contact formulier

Versturen